Квест-гра «Подорож до країни «Українознавства»

23 березня 2018 року в Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено квест-гру «Подорож до країни «Українознавства ».

Представники 5-11 класів отримали маршрутні листи, де потрібно було пройти 9 станцій та продемонструвати свої знання, увагу, спостережливість,розум, логічне мислення та винахідливість.

Учні дружно та організовано відвідали такі станції:

"Ерудит" (вчитель Ярошенко Н.В.)

"Мовно-літературна"(вчитель Фастовець О.М.)

"Шифрувальна"(вчитель Тищенко І.І.)

"Моя Батьківщина"(вчитель Понзель Ю.М.)

"Словникова"(вчитель Власенко О.М.)

"Логічний ланцюжок"( вчитель Сіренко А.В.)

"Загадкова"(вчитель Притис Ю.В.)

"Українознавство"( вчитель Кондратюк Г.П.)

"Пізнавальна"(вчитель Сагач Н.В.)

Учні,мандруючи,ознайомились із новою,цікавою інформацією з багатьох навчальних предметів та показали вміння дружно працювати в колективі.

А найбільшу кількість балів (87! ) набрали учні 9 класу. Вітаємо переможців квесту та запрошуємо всіх учнів та вчителів брати участь у пізнавальних конкурсах та змаганнях.


Галерея "Квест-гра «Подорож до країни «Українознавства»"


Музична мандрівка з «Дивограєм»

Українці – одна із найбільш музикальних та співучих націй світу. Здавна українці співали свої пісні, акомпануючи на найрізноманітніших музичних інструментах. Народні музичні інструменти України – це яскрава сторінка історії музичної культури українського народу. Вони виявляють багатство його душі, свідчать про високу матеріальну та духовну культуру. На будові музичних інструментів України, їхньому строї й навіть у назвах позначилися взаємозв’язок і взаємовплив культур різних народів. Але важливо те, що до скарбниці українських народних інструментів увійшли ті, які століттями виготовлялися і вдосконалювалися українськими майстрами, передавалися з покоління в покоління, широко розповсюджувалися серед населення.

У Міжнародний день щастя, який святкується в усьому світі 20 березня, до нашого закладу завітав інструментальний ансамбль Національної філармонії України «Дивограй». Ансамбль має різноманітний склад інструментів, який дозволяє виконувати твори як в академічній манері, так і в жанрі народно-інструментального музикування – «троїсті музики».

Учні вирушили разом з ансамблем у захоплюючу музичну подорож, де дізналися чимало цікавого про будову, різновиди і особливості звучання українських народних інструментів.

У програмі концерту звучали обробки українських народних мелодій, музика народів світу та популярні класичні твори. Такі творчі зустрічі дають можливість дітям зрозуміти, що музика – одне з таємничих мистецтв. Учні отримали яскраві враження та позитивні емоції!

Дякуємо артистам Національної філармонії України та чекаємо нових зустрічей.


Галерея "Музична мандрівка з «Дивограєм»"


Конкурс читців поезій Т. Г. Шевченка «В сім`ї вольній, новій»

14 березня учні навчального закладу взяли участь в конкурсі читців поезій Т. Г. Шевченка «В сім`ї вольній, новій», який проходив у центрі культури та мистецтв села Ходосівка.

Великий Пророк пробудив відданість, гідність та патріотизм. Сьогодні його вірші засяяли новими гранями, стали поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Т.Г.Шевченка і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.

Юних декламаторів оцінювало почесне журі на чолі з Народним артистом України Петром Магою. І декламація, і майстерність виконання, і неприхована щирість справді вразили глядачів та членів журі.

Переможці та призери конкурсу були нагороджені почесними грамотами та подарунками.


Галерея "Конкурс читців поезій Т. Г. Шевченка «В сім`ї вольній, новій»"


Святкування 8 березня в навчальному закладі

З легеньким подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Жінкам властиві особливий такт, інтуїція, терпіння, витримка, душевні сили – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Кожна жінка і дівчинка чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, щоб привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг, показати їм свою любов, повагу і захоплення.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, та виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям.

Теплі побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, гуморески, різні інсценування.

Чудове свято подарувало кожній жінці і дівчинці іскорку тепла, любові та натхнення.

Галерея "8 березня 2018"

Кiлькiсть переглядiв: 284

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.