Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту

15 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9-го класу. Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї. Ну, а хтось повернеться в школу, продовжить навчання в десятому класі.Для наших випускників цього дня був хвилюючий момент істини – перший в житті документ про базову освіту, який вони отримують після проходження ДПА. Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про щоденну працю кожного учня протягом усіх дев’яти шкільних років.

З особливим хвилюванням приймаливипускники вітання від директора школи Ярошенко Наталії Василівни, класного керівника Сіренко Алли Василівни, першої вчительки Хлєвнушко Надії Сергіївни, батьків.

У відповідь вони подякували усім учителям і батькам за вогонь великої вчительської і батьківської любові до них, за пророщені у їх душах зерна добра, любові, мудрості.

Нарешті, для молодих та ще зовсім юних учнів відкриваються двері дорослого життя, яким вони мають можливість керувати. Отож, бажаємо кожному з них – здійснення мрій, творчої наснаги і правильного вибору в житті. Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх учнів.

Галерея "Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту"

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.