Свято прощання з початковою школою

Продзвенів останній дзвінок для випускників початкової школи. Подорослішали, стали виваженими та серйозними, креативними та самостійними наші четверокласники. Вправно старалися здивувати своїх батьків, слова подяки висловлювали вчительці, своїй рідній школі. Пишалися дорослі своїми дітками, а перша вчителька Гавриленко Людмила Володимирівна раділа успішному проходженню першої стежини.

Чотири роки тому дітлахи прийшли до школи, а нині -відсвяткували свій перший випускний. Програма виступів була цікава й захоплива. Діти декламували вірші, зворушливо лунали пісні, присвячені першій вчительці й найдорожчим у житті людям: мамі й бабусі, майстерно виконали танці, продемонстрували свої таланти й творчі здібності. Смішні й дотепні сценки зробили свято веселим й життєрадісним.

Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за чотири роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато книжок, подорослішати, знайти нових друзів.Але це тільки початок!

Їхшкільне життяупочатковій школібулоцікавимівеселим, але попереду їх очікує не менш насичене,різноманітнеіяскраве шкільне життя- нові предмети, нові вчителі, нові злети. У п`ятий клас школярі крокують впевнено, з міцними знаннями, з бажанням досягати нових висот. Тож побажаємо їм успіхів!


Галерея "Свято прощання з початковою школою"


Останній Дзвоник по-сучасному

Усі ми родом з дитинства, адже кожен з нас починав шлях у доросле життя від порогу рідної школи. Для кожного села чи селища школа – це не тільки храм науки, а ще й осередок життя і його майбутнє.

Ранок наповнений очікуванням свята - світлого і сумного одночасно. У цей травневий день проводиться свято Останнього дзвоника. Це свято, що об’єднує у своєму дружньому колі не тільки тих, хто навчається і навчає, а усіх, хто береже у своєму серці теплі спогади про шкільні роки, кому небайдужа доля сучасної освіти.

Шкільне подвір`я уже заповнене людьми: випускники, вчителі, батьки, школярі всіх класів. Звучить музика, чути розмови. Настрій у всіх святковий: завтра перший день канікул. Під урочисту музику починається дійство. Але воно незвичайне. Після завершення урочистостей, присвячених святу Останнього дзвоника, нагородження відмінників директором школи Ярошенко Наталією Василівною та вітального слова голови Ходосівської сільської ради Пянчука Миколи Леонідовича, який підготував сюрприз. Запрошені інструктори провели святковий квест «У пошуках розкладу». Протягом години учні проходили цікаві завдання по станціях: «Канатна дорога», «Павутина», «Лабіринт», «Переправа», «Мега волейбол», «Сонце», «Суша-море» та у фіналі змагання підбирали ключ до скрині з розкладом. Після цього учні зібралися класними колективами, щоб привітати один одного та посмакувати кулішем.

Застигла мить, вітер стих, а в небо, мов мрії випускників, злетіли повітряні кульки, символізуючи собою швидкоплинність кожного моменту та надії на високі злети у майбутньому.

До світлого і радісного свята домішується відтінок смутку: це останній дзвінок, а для випускників - це остання розвага в школі, повторити яку неможна. Наближається кульмінація торжества і двір школи наповнюється завзятим і переливчастим звуком. Він - символ шкільних років, великих і маленьких навчальних досягнень, закінчення важливого періоду в житті. Віримо, що нашим учням він принесе багато цікавих відкриттів у дні шкільних канікул, а випускникам нашої школи подарує великий успіх.

Для учнів – це свято тільки етап на довгому шляху по Країні Знань. Для випускників він означає оволодіння вершиною шкільних здобутків та роздуми про подальший шлях.

Ми бажаємо випускникам успішного старту в дорослому житті. Нехай Вам завжди таланить, а здоров’я і добробут додають сили для здійснення ваших мрій. Віримо, що Ви станете творцями нової, величної доби нашої держави!


Галерея "Останній Дзвоник по-сучасному"


Нагородження переможців конкурсів

Традиційна лінійка, якою завершився навчальний рік, проходила на подвір'ї школи. На ній були підведені підсумки навчального року, нагороджені найбільш активні учні. Також грамотами відзначені школярі за активну участь в акціях та виставках.

Різноманітні відзнаки отримали учасники Міжнародної природознавчої гри "Геліантус", яка проходила восени 2017 року. За результатами гри переможці отримали Дипломи І ступеня, Грамоти з біології та географії, сертифікати учасників гри та, найголовніше, - здобули важливий досвід участі в інтелектуальних іграх, які дають змогу перевірити та поглибити знання з різних предметів.

Шкільна родина тепло вітала переможців районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки та конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю». На лінійці панувала піднесена доброзичлива атмосфера. Діти завзято аплодували кожному нагородженому.

Тож закінчуємо навчальний рік з гарним позитивним настроєм!


Галерея " Нагородження переможців конкурсів"


Родинний фестиваль

19 травня 2018 року в Ходосівці відбувся черговий родинний фестиваль. Сім’я –– джерело любові, поваги, єдності та прихильності, всього того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. А сімейне дозвілля, яке передбачає духовне спілкування родини і зміцнення духовних зв’язків між людьми, має неповторний ефект. Це був нереально емоційний день з хорошими людьми в хорошому селі.

Уся мистецька програма була спланована таким чином, щоб кожен міг долучитися до дійства, зануритись у казковий світ мистецтва за допомогою пісні, танцю, відтворення козацьких боїв, цікавих українських звичаїв.

Під час заходу всі охочі змогли взяти участь у майстер-класах, розвагах, долучитися до спеціальних конкурсних програм для дітей та дорослих. На свято завітали всі, хто з трепетом сприймає українські традиції та підтримує українську культуру. Кожен охочий зміг почастуватись кулішем та солодощами.

Учні Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками концертної програми. Учасники спортивних секцій та творчих колективів отримали від сільського голови Пянчука Миколи Леонідовича почесні грамоти. Щиро вітаємо призерів, бажаємо нових спортивних та мистецьких звершень.


Галерея "Родинний фестиваль"


Свято професій

У світі існує більше 50 тисяч професій. Як знайти серед них свою? На що орієнтуватися? На питання: «Ким ти хочеш стати коли подорослішаєш?» - діти не завжди можуть відповісти. А тим часом проблема вибору професії дуже серйозна. Особливо сьогодні, коли наше суспільство вступило в ринкові відносини. Від людини все більше потрібні високий професіоналізм, готовність швидко пристосовуватися до нових явищ суспільного й економічного життя. Різко зростає інтенсивність праці, що вимагає підвищеної витривалості.

Кожного дня люди поспішають на роботу. А чи подобається їм те, чим вони займаються? Як люди прийняли це рішення? Що їм у цьому допомагає? Що повинно служити провідником у складному світі професій? Що потрібно для того, щоб зробити свій професійний вибір?

Щоб вибрати свою справу розумно, потрібно, для початку, розібратися у своїх власних установках. Дуже давно люди збагнули: справжню насолоду приносить лише та праця, яка обирається за власним бажанням, відповідно до інтересів, покликання, здібностей особистості.

Учні початкових класів ще далекі від вибору професії, але правильно проведена профорієнтаційна робота стане основою, на якій у подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів.

З метою розширення і закріплення знань учнів про найпотрібніші професії, трудові дії та знаряддя праці; про важливість і значення кожної з професій людей, результатами праці яких ми найчастіше користуємося у повсякденному житті, учні четвертого класу з класоводом Гавриленко Людмилою Володимирівною провели Свято професій.

Учні з допомогою батьків підготували відповідні костюми, прорекламували найпоширеніші професії в Україні, розповіли цікаві факти про кожну з них. З присутніми на святі учнями початкових класів було проведено гру «Відгадай професію».

Бажаємо нашим вихованцям успіхів у оволодінні знаннями та навичками і подальшої реалізації в улюбленій професії.


Галерея "Свято професій"


Свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі»

17 травня українці відзначають День вишиванки. свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення національного вишитого одягу та об’єднати українців. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Учнівський та педагогічний колектив нашого закладу освіти приєднався до святкування і шкільні коридори заповнили барви традиційного і сучасного національного одягу.

Щоб надати цій події ще більшої урочистості, учні третього класу разом з класоводом Сіренко Оксаною Федорівною підготували свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі». Разом з юними артистами присутні глядачі поринули в чудовий світ народних традицій. Учні розповіли про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Прозвучали веселі пісні, дітлахи закружляли у ритмічному танку. Приємно усвідомлювати, що наші вихованці відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.


Галерея "Свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало душі»"


Акція «Милосердя»

У кожного свідомого громадянина України, події, що відбуваються на Сході, болем відгукуються у серці, адже поранено,скалічено, вбито вже кілька тисяч мужніх захисників рідної землі. Вони – цвіт нашої нації , вони – наша гордість і слава. Вони і зараз стоять не на життя, а на смерть, захищаючи нас від страшного лиха. Стоять там, щоб ми могли мирно жити і навчатись, мирно працювати. Воїни АТО борються за нас, підтримують нас. А що можемо зробити ми для того, щоб підтримати їх?

Розуміючи свою причетність до всіх подій, які відбуваються в нашій країні, учнівський та педагогічний колектив навчального закладу втретє за рік провели акцію «Милосердя».

8 травня, в День пам’яті та примирення, учні Ходосівської ЗОШ I-III ступенів разом з членом волонтерської організації «Народ і армія єдині» Глушко Тетяною Василівною відвідали військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення АТО і проходять реабілітацію в Київському військовому шпиталі. У гості до військовослужбовців школярі прийшли з гостинцями. Діти принесли з собою йогурти, соки, чай, солодощі та листи. Зустріч була дуже теплою, а бесіди з воїнами змістовними, адже учні змогли отримати відповіді на багато питань, які їх хвилювали. Розповіді воїнів викликали у школярів почуття гордості за свою державу, за сміливість та хоробрість її захисників. У кінці зустрічі діти щиро побажали військовим швидкого одужання.

Зустріч з пораненими сприяла прояву в учнів найкращих людських рис: доброзичливості, співчуття, співпереживання, турботи, прагнення допомогти. Учні, беручи участь у цій акції, відчули потребу творити добро.

Ми впевнені, що ця зустріч не остання, адже нашої допомоги потребують багато воїнів. Тож творімо благо для тих, хто потребує, продовжуймо робити добрі справи.


Галерея "Акція «Милосердя»"

Кiлькiсть переглядiв: 308

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.